Запитання та відповіді

Рекомендації по роботі в грозовий період

Ми закликаємо Вас дотримуватися перерахованих правил безпеки під час грози, і тоді Вашому комп'ютеру нічого не загрожуватиме!

Деякі правила в якості рекомендацій абонентам:

  • не працювати на комп'ютері при грозі, що насувається, а тим більше під час грози;
  • при грозі, що насувається, після закінчення роботи обов'язково відключати патч-корд (кабель) з роз'єму мережевої карти комп'ютера, роутера;
  • якщо Ви не впевнені, чи буде гроза під час Вашої відсутності вдома, краще так-само обов'язково відключати патч-корд (кабель) з роз'єму мережевої карти комп'ютера або роутера перед тим, як залишите будинок, і вставляти назад після повернення;
  • для збереження життя комп'ютера, монітора або роутера, також, дуже бажано вимкнути їх і висмикнути вилку з розетки 220В.
Як поповнити рахунок через Приват24?

Для того, щоб Ви могли поповнювати рахунок через систему "Приват24", у Вас має бути відкритий рахунок в КБ Приватбанк, а також Ви повинні бути зареєстровані в системі "Приват24".

Щоб поповнити рахунок потрібно:

1)  Увійти на сайт Приватбанку (www.privat24.ua) , та пройти авторизацію;

2)  Обрати пункт меню "Все услуги", у ньому підпункт "ПЛАТЕЖИ" і натиснути на "По Украине (платеж по реквизитам)" ;

pr24 1

3) Заповнити відповідну форму:

pr24 2

3.1) У графі "Номер счета получателя*" вводимо розрахунковий рахунок який зазначено у вашому договорі, та натискаємо на конпку "Продолжить".

 

4) У полі "Индивидуальный номер" потрібно увести ваш індивідуальний номер, який зазначено у договорі; 

pr24 31

4.1) У полі "Сумма", потрібно увести суму коштів, яку ви бажаєте перерахувати;

4.2) Якщо всі поля заповнені вірно, то потрібно натиснути на кнопку "Добавить платеж в корзину".

4.3) Якщо потрібно заплатити від імені іншої особи, то ви просто уведіть його ПІБ, індивідуальний номер та суму коштів, у відповідні поля.

pr24 41

4.4) Якщо всі поля заповнені правильно, тоді натискаємо кнопку "Добавить платеж в корзину".

5) Далі потрібно підтвердити платіж в корзині:

 5.1) Натисніть кнопку "Подтвердить"

5.2) Після цього на Ваш телефон прийде SMS - повідомлення з кодом підтвердження, після вводу якого з Вашого рахунку буде здійснена оплата.

Як скористатися послугою Кредит?

Для того, щоб скористатися послугою кредит потрібно зайти в особистий кабінет через сайт або повідомлення “Упс”, натиснувши на посилання «Особистий кабінет».

При вході в "Особистий кабінет" ви побачете попередження про непідтверджений сертифікат безпеки. Приймайте його, це специфіка роботи протоколів SSL/TLS.

Логіном є Ваш індивідуальний номер (вводити без "зірочок"), пароль - Ваш мобільний номер, вказаний у договорі (якщо Ви не змінили його до 19.06.2013). За бажанням можете змінити пароль. Логін змінити неможливо.

Після входу для активації кредиту натисніть “Установить кредит”.

Після активації кредиту в полі кредит з'явиться дата, до якої дійсний кредит, а також сума, на яку вам дозволяється працювати в "мінус".

УВАГА! Дана послуга почне діяти протягом години, після активації її на сайті.

Як я можу підключити Інтернет від FiveGroup?

Для підключення до мережі Інтернет Вам немає потреби кудись їхати, стояти в черзі або заповнювати будь-які бланки.
Підключення знаходиться від Вас на відстані одного телефонного дзвінка - наберіть наш простий номер 066-865-01-11 і залиште заявку.

Я орендую квартиру, чи можу я підключити Інтернет від FiveGroup?

Послуга Інтернет від FiveGroup може надаватися за будь-якою адресою, де є технічна можливість підключення. Вам залишається лише узгодити надання послуги із власником квартири.

Якщо я збираюсь у відпустку/відрядження і буду довгий час відсутній, чи повинен я оплачувати послугу?

Доки послуга активна, за неї стягується абонентська плата. Але Ви можете призупинити надання послуги і абонентська плата не буде нараховуватись у період Вашої відсутності. Для цього Вам достатньо подати заявку через дзвінок на техпідтримку.

Як я можу протестувати швидкість?

Зверніть увагу, що результати тестування швидкості залежать не тільки від характеристик Вашої мережі, а і швидкості роботи сервісу з тестування.
Для перевірки швидкості перейдіть за посиланням http://speedtest.net/ та оберіть сервер для перевірки.

Чи надається послуга статичної IP-адреси?

В зв'язку з тим, що ресурс IPv4-адрес, на яких в даний момент працює майже весь інтернет, вичерпався, регіональний регістратор адресного ресурсу припинив видачу нових адрес 14 вересня 2012 року. Отже, в даний момент не має можливості надавати сервіс видачі "білих" адрес із сімейства протокола IPv4. Але в найближчому майбутньому ми плануємо перехід на протокол IPv6, що буде вирішенням даної проблеми.

Новини та Акції
FIVE GROUP стала лідером галузі в 2015 році

30-12-2015

Результати нашої праці були оцінені в рамках участі компанії в Національному бізнес-рейтингу. FIVE GROUP отримала почесну нагороду «Лідер галузі... Детальніше

Увага! Зміна номеру техпідтримки

30-12-2015

Компанія FIVE GROUP стала ще доступнішою для своїх клієнтів. Ми змінили номер телефону служби підтримки Детальніше

У компанії FIVE GROUP новий сайт!

30-12-2015

Ми піклуємося про кожного клієнта, тому при створенні нового сайту прагнули надати для вас максимальну інформацію про нашу компанію, тарифи, покритті ... Детальніше

Сплачуйте послуги за допомогою Приват 24

30-12-2015

Будь-які фінансові операції будуть доступні Вам з мобільного – комфортно! Приват24 працює без вихідних і перерв.  Детальніше