Запитання та відповіді

Рекомендації по роботі в грозовий період

Ми закликаємо Вас дотримуватися перерахованих правил безпеки під час грози, і тоді Вашому комп'ютеру нічого не загрожуватиме!

Деякі правила в якості рекомендацій абонентам:

  • не працювати на комп'ютері при грозі, що насувається, а тим більше під час грози;
  • при грозі, що насувається, після закінчення роботи обов'язково відключати патч-корд (кабель) з роз'єму мережевої карти комп'ютера, роутера;
  • якщо Ви не впевнені, чи буде гроза під час Вашої відсутності вдома, краще так-само обов'язково відключати патч-корд (кабель) з роз'єму мережевої карти комп'ютера або роутера перед тим, як залишите будинок, і вставляти назад після повернення;
  • для збереження життя комп'ютера, монітора або роутера, також, дуже бажано вимкнути їх і висмикнути вилку з розетки 220В.
Як поповнити рахунок через Приват24?

Для того, щоб Ви могли поповнювати рахунок через систему "Приват24", у Вас має бути відкритий рахунок в КБ Приватбанк, а також Ви повинні бути зареєстровані в системі "Приват24".

Щоб поповнити рахунок потрібно:

1)  Увійти на сайт Приватбанку (www.privat24.ua) , та пройти авторизацію;

2)  Обрати пункт меню "Все услуги", у ньому підпункт "ПЛАТЕЖИ" і натиснути на "По Украине (платеж по реквизитам)" ;

pr24 1

3) Заповнити відповідну форму:

pr24 2

3.1) У графі "Номер счета получателя*" вводимо розрахунковий рахунок який зазначено у вашому договорі, та натискаємо на конпку "Продолжить".

 

4) У полі "Индивидуальный номер" потрібно увести ваш індивідуальний номер, який зазначено у договорі; 

pr24 31

4.1) У полі "Сумма", потрібно увести суму коштів, яку ви бажаєте перерахувати;

4.2) Якщо всі поля заповнені вірно, то потрібно натиснути на кнопку "Добавить платеж в корзину".

4.3) Якщо потрібно заплатити від імені іншої особи, то ви просто уведіть його ПІБ, індивідуальний номер та суму коштів, у відповідні поля.

pr24 41

4.4) Якщо всі поля заповнені правильно, тоді натискаємо кнопку "Добавить платеж в корзину".

5) Далі потрібно підтвердити платіж в корзині:

 5.1) Натисніть кнопку "Подтвердить"

5.2) Після цього на Ваш телефон прийде SMS - повідомлення з кодом підтвердження, після вводу якого з Вашого рахунку буде здійснена оплата.

Як скористатися послугою Кредит?

Для того, щоб скористатися послугою кредит потрібно зайти в особистий кабінет через сайт або повідомлення “Упс”, натиснувши на посилання «Особистий кабінет».

При вході в "Особистий кабінет" ви побачете попередження про непідтверджений сертифікат безпеки. Приймайте його, це специфіка роботи протоколів SSL/TLS.

Логіном є Ваш індивідуальний номер (вводити без "зірочок"), пароль - Ваш мобільний номер, вказаний у договорі (якщо Ви не змінили його до 19.06.2013). За бажанням можете змінити пароль. Логін змінити неможливо.

Після входу для активації кредиту натисніть “Установить кредит”.

Після активації кредиту в полі кредит з'явиться дата, до якої дійсний кредит, а також сума, на яку вам дозволяється працювати в "мінус".

УВАГА! Дана послуга почне діяти протягом години, після активації її на сайті.

Як я можу підключити Інтернет від FiveGroup?

Для підключення до мережі Інтернет Вам немає потреби кудись їхати, стояти в черзі або заповнювати будь-які бланки.
Підключення знаходиться від Вас на відстані одного телефонного дзвінка - наберіть наш простий номер 066-865-01-11 і залиште заявку.

Я орендую квартиру, чи можу я підключити Інтернет від FiveGroup?

Послуга Інтернет від FiveGroup може надаватися за будь-якою адресою, де є технічна можливість підключення. Вам залишається лише узгодити надання послуги із власником квартири.

Якщо я збираюсь у відпустку/відрядження і буду довгий час відсутній, чи повинен я оплачувати послугу?

Доки послуга активна, за неї стягується абонентська плата. Але Ви можете призупинити надання послуги і абонентська плата не буде нараховуватись у період Вашої відсутності. Для цього Вам достатньо подати заявку через дзвінок на техпідтримку.

Як я можу протестувати швидкість?

Зверніть увагу, що результати тестування швидкості залежать не тільки від характеристик Вашої мережі, а і швидкості роботи сервісу з тестування.
Для перевірки швидкості перейдіть за посиланням http://speedtest.net/ та оберіть сервер для перевірки.

Чи надається послуга статичної IP-адреси?

В зв'язку з тим, що ресурс IPv4-адрес, на яких в даний момент працює майже весь інтернет, вичерпався, регіональний регістратор адресного ресурсу припинив видачу нових адрес 14 вересня 2012 року. Отже, в даний момент не має можливості надавати сервіс видачі "білих" адрес із сімейства протокола IPv4. Але в найближчому майбутньому ми плануємо перехід на протокол IPv6, що буде вирішенням даної проблеми.

Новини та Акції
Увага! Зміна реквізитів для оплати послуг!

26-10-2018

     УВАГА! Шановні клієнти! Повідомляємо, що в населених пунктах с. Копили, с. Терешки, с. Бутенки, смт. Скороходове ... Детальніше

Модернізація мережі в с.Покровське і в с.Руденківка технологія PON

25-10-2018

Шановні абоненти! Хочемо повідомити Вас про те, що найближчим часом з'явиться технічна можливість підключення клієнтів до якісного інтернету по с... Детальніше

LIQPAY

17-08-2018

Відтепер поповнювати рахунок картами VISA/MASTERCARD можна не лише вдома, а і з будь-якої точки країни, де б Ви не знаходилися. Потрібно лише знати св... Детальніше

Модернізація мережі в смт.Скороходово

15-08-2018

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з’явилась технічна можливість підключення клієнтів до якісного інтернету по сучасній технології PON. ... Детальніше

Зміни в  системі оплат Приват24 та ПриватБанк-термінал

11-07-2018

В зв’язку зі змінами системи оплат Приват24, шаблони які були створені до 01.07.2018 не дійсні! Це також стосується регулярних платежів, ці шабл... Детальніше

FIVE GROUP стала лідером галузі в 2015 році

30-12-2015

Результати нашої праці були оцінені в рамках участі компанії в Національному бізнес-рейтингу. FIVE GROUP отримала почесну нагороду «Лідер галузі... Детальніше

Увага! Зміна номеру техпідтримки

30-12-2015

Компанія FIVE GROUP стала ще доступнішою для своїх клієнтів. Ми змінили номер телефону служби підтримки Детальніше

Сплачуйте послуги за допомогою Приват 24

30-12-2015

Будь-які фінансові операції будуть доступні Вам з мобільного – комфортно! Приват24 працює без вихідних і перерв.  Детальніше