Шановні клієнти

      Повідомляємо Вам про те, що з 01.03.2021  ми змушені переглянути  ціну послуг, ми знайшли компромісний варіант, без збільшення абонентської плати, с поденної оплати послуг буде виконаний перехід на помісячну оплату послуг.

      Наразі відбулося значне подорожчання складових собівартості обслуговування Інтернет-мережі, яке не перекривається прибутками.

Підвищилася мінімальна заробітна плата і податкове навантаження, це на 11% збільшило наші витрати на заробітний фонд для колективу з 500-та співробітників. Подорожчали комунальні послуги на 20% та електроенергія на 15%, зросла у ціні оренда опор для повітряних мереж. До того ж, суттєво подорожчали витратні матеріали. А використання якісного оптоволокна – це пріоритет.

      Враховуючи все це, було прийнято рішення про перехід на помісячну оплату, без збільшення самого тарифу. Розрахунковий період становитиме з 01 по 01 число місяця, тобто для користування послугою на наступний місяць, на 1 число має бути сума тарифного плану на балансі.

Дякуємо за розуміння.

Детальніше...
Five Group 20 травня 2020 Новини

Шановні клієнти!

Раді Вам повідомити, що з 01.06.2020 всім без виключення буде активована послуга сповіщення. Тепер за 3 дні до закінчення позитивного балансу, на зареєстрований номер телефону надійде нагадування СМС повідомленням. Послуга є безкоштовною.

Щиро дякуємо Вам за те, що ви з нами!

Детальніше...

Шановні клієнти! У зв’язку з постійними помилками в системі онлайн оплати Liqpay ми вимушені тимчасово зупинити приймання платежів, с донної системи. На замінну їй, введено дві нових: PrivatTerminal та 24 NonStop.

Детальніше...

Шановні абоненти! Раді повідомити Вас, що в с. Кошманівка з’явилась технічна можливість підключення  до швидкісного інтернету по сучасній технології GEPON. В даний момент часу проводяться роботи по підключенню. Залишити заявку на підключення можливо за посиланням "онлайн заявка" або за телефоном 0 (800) 752 752 (безкоштовно), (066) 865 01 11 .

Детальніше...

     Шановні клієнти! 

      Інформуємо Вас про зміну рахунку для оплати за послугу Інтернет, у зв’язку з Постановою Правління НБУ  № 162 від 28.12.2018 року « Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні », починаючи з 1 листопада 2019 всі розрахунки на території України будуть здійснюватися з використанням міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

     Оновлений рахунок Вам надійшов смс повідомленням. Також його можливо дізнатися в Особистому кабінеті або зателефонувавши за номером технічної підтримки 0 800 752 752

Щиро дякуємо Вам за те, що ви з нами!

Детальніше...

Шановні абоненти! Раді повідомити Вас, що в смт. Чутове з’явилась технічна можливість підключення  до швидкісного інтернету по сучасній технології GEPON. В даний момент часу проводяться роботи по підключенню. Залишити заявку на підключення можливо за посиланням "онлайн заявка" або за телефоном 0 (800) 752 752 (безкоштовно), (066) 865 01 11 .

Детальніше...

   Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо кінцевому споживачу. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

   Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

Детальніше...

Шановні абоненти! Раді повідомити Вас, що в смт. Ков'яги з’явилась технічна можливість підключення  до швидкісного інтернету по сучасній технології GEPON. В даний момент часу проводяться роботи по підключенню. Залишити заявку на підключення можливо за посиланням "онлайн заявка" або за телефоном 0 (800) 752 752 (безкоштовно), (066) 865 01 11 .

Детальніше...

Шановні абоненти! Хочемо повідомити Вас про те, що найближчим часом з'явиться технічна можливість підключення до швидкісного інтернету по сучасній технології GEPON які проживають в с. Піщане. В даний момент часу проводяться роботи по підключеню. Залишити заявку на підключення можливо тут або за телефоном 0 (800) 752 752 (безкоштовно),  (066) 865 01 11.

 

Детальніше...

     УВАГА! Шановні клієнти! Повідомляємо, що в населених пунктах с. Копили, с. Терешки,

с. Бутенки, смт. Скороходове з 01.11.2018 р. будуть змінені реквізити для оплати за послугу по доступу до мережі Інтернет.

     Вам надісланні СМС повідомлення з новими реквізитами, а також Ви маєте змогу дізнатися нові реквізити в "Особистому кабінеті",натиснувши на кнопку «Договір».

    Виникли додаткові запитання, телефонуйте за БЕЗКОШТОВНИМ номером технічної підтримки:0800 752 752

Детальніше...

Шановні абоненти! Хочемо повідомити Вас про те, що найближчим часом з'явиться технічна можливість підключення клієнтів до якісного інтернету по сучасній технології GEPON які проживають в с.Покровське та в с.Руденківка.В даний момент часу проводяться роботи по підключеню. Залишити заявку на підключення можливо тут або телефонуйте на гарячу лінію за номером телефону 0 (800) 752 752 або за телефоном (066) 865 01 11.

Детальніше...
Five Group 17 серпня 2018 Новини

Відтепер поповнювати рахунок картами VISA/MASTERCARD можна не лише вдома, а і з будь-якої точки країни, де б Ви не знаходилися. Потрібно лише знати свій логін та пароль для входу в особистий кабінет. Потім в розділі «Онлайн платежі» вибирайте сервіс «LiqPay» і далі все по інструкції .
Більш детальніша інструкція за посиланням (перейти ТУТ)
Ми завжди працюємо, щоб кожному нашому клієнту було найкомфортніше користуватися саме нашими послугами!
FIVE GROUP - Ваш надійний інтернет провайдер!

Детальніше...

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з’явилась технічна можливість підключення клієнтів до якісного інтернету по сучасній технології GEPON. В даний момент часу проводяться роботи по підключеню. Залишити заявку на підключення можливо тут або телефонуйте на гарячу лінію за номером телефону 0 (800) 752 752  або за телефоном (066) 865 01 11 .

Детальніше...

В зв’язку зі змінами системи оплат Приват24, шаблони які були створені до 01.07.2018 не дійсні! Це також стосується регулярних платежів, ці шаблони потрібно видалити та створити нові. Оплата послуг :

За допомогою платіжного терміналу ПриватБанку:

В пункті меню «Інтернет і телебачення» - «Інтернет» - «ФАЙВ ГРУП ». Для оплати: внесіть у відповідне поле терміналу індивідуальний номер абоненту; перевірте чи співпадає П.І.Б., зареєстроване під цим номером договору; внесіть суму, яку бажаєте оплатити і здійсніть оплату. Оплата зараховується впродовж декількох хвилин.

За допомогою Приват 24:

В пункті меню «Мої платежі» - «Пошук» або «Створити» - введіть слово «ФАЙВ ГРУП» і натисніть «Ентер». В списку знайдених компаній виберіть «ФАЙВ ГРУП». Для здійснення оплати: внесіть у відповідне поле терміналу індивідуальний номер абонент, перевірте чи співпадає П.І.Б., зареєстроване під цим номером договору, внесіть суму, яку бажаєте оплатити і здійсніть оплату. Оплата зараховується впродовж декількох хвилин.

Покрокову Інструкцію Ви можете знайти на цій сторінці

Детальніше...

Результати нашої праці були оцінені в рамках участі компанії в Національному бізнес-рейтингу. FIVE GROUP отримала почесну нагороду «Лідер галузі»

Детальніше...

Компанія FIVE GROUP стала ще доступнішою для своїх клієнтів. Ми змінили номер телефону служби підтримки

Детальніше...
Новини та Акції
Перехід на помісячну оплату

01-02-2021

Шановні клієнти       Повідомляємо Вам про те, що з 01.03.2021  ми змушені переглянути  ціну послуг, ми знайшли ко... Детальніше

СМС сповіщення

20-05-2020

Шановні клієнти! Раді Вам повідомити, що з 01.06.2020 всім без виключення буде активована послуга сповіщення. Тепер за 3 дні до закінчення позитивног... Детальніше

Зміни в онлайн платежах

20-05-2020

Шановні клієнти! У зв’язку з постійними помилками в системі онлайн оплати Liqpay ми вимушені тимчасово зупинити приймання платежі... Детальніше

Модернізація мережі в с. Кошманівка технологія GEPON

29-10-2019

Шановні абоненти! Раді повідомити Вас, що в с. Кошманівка з’явилась технічна можливість підключення  до швидкісного інтернету по ... Детальніше

Увага! Оновлення реквізитів

15-10-2019

     Шановні клієнти!        Інформуємо Вас про зміну рахунку для оплати за послугу Інтернет, у зв’язку з По... Детальніше

Модернізація мережі в смт. Чутове технологія GEPON

25-07-2019

Шановні абоненти! Раді повідомити Вас, що в смт. Чутове з’явилась технічна можливість підключення  до швидкісного інтернету по су... Детальніше

Переможець в номінації "Лідер року 2018"

16-03-2019

   Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності н... Детальніше

Модернізація мережі в смт. Ков'яги технологія GEPON

15-03-2019

Шановні абоненти! Раді повідомити Вас, що в смт. Ков'яги з’явилась технічна можливість підключення  до швидкісного інтернету по сучасн... Детальніше

Модернізація мережі в с. Піщане технологія GEPON

21-02-2019

Шановні абоненти! Хочемо повідомити Вас про те, що найближчим часом з'явиться технічна можливість підключення до швидкісного інтернету по сучасні... Детальніше

Увага! Зміна реквізитів для оплати послуг!

26-10-2018

     УВАГА! Шановні клієнти! Повідомляємо, що в населених пунктах с. Копили, с. Терешки, с. Бутенки, смт. Скороходове ... Детальніше

Модернізація мережі в с. Покровське і в с. Руденківка технологія GEPON

25-10-2018

Шановні абоненти! Хочемо повідомити Вас про те, що найближчим часом з'явиться технічна можливість підключення клієнтів до якісного інтернету по с... Детальніше

LIQPAY

17-08-2018

Відтепер поповнювати рахунок картами VISA/MASTERCARD можна не лише вдома, а і з будь-якої точки країни, де б Ви не знаходилися. Потрібно лише знати св... Детальніше

Модернізація мережі в смт.Скороходово

15-08-2018

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з’явилась технічна можливість підключення клієнтів до якісного інтернету по сучасній технології GEPON.&nb... Детальніше

Зміни в  системі оплат Приват24 та ПриватБанк-термінал

11-07-2018

В зв’язку зі змінами системи оплат Приват24, шаблони які були створені до 01.07.2018 не дійсні! Це також стосується регулярних платежів, ці шабл... Детальніше

FIVE GROUP стала лідером галузі в 2015 році

30-12-2015

Результати нашої праці були оцінені в рамках участі компанії в Національному бізнес-рейтингу. FIVE GROUP отримала почесну нагороду «Лідер галузі... Детальніше

Увага! Зміна номеру техпідтримки

30-12-2015

Компанія FIVE GROUP стала ще доступнішою для своїх клієнтів. Ми змінили номер телефону служби підтримки Детальніше