Про Five Group

Компанія Five Group розпочала працювати на ринку телекомунікацій з 2012 року.

Основною діяльністю компанії FIVE GROUP є надання високоякісних послуг Інтернету в Полтавській та Харківській області за допомогою технології pre-WiMAX - бездротовий доступ та GPON-оптичний доступ в мережу Інтернет.  Компанія пропонує широкий спектр послуг фізичним особам, операторам зв'язку, корпоративним клієнтам, забудовникам і власникам комерційної нерухомості.

За рахунок використання оптоволоконного обладнання та сучасної технології, FIVE GROUP забезпечує велику дальність покриття, в тому числі у приватних секторах, і високу, стабільну швидкість передачі даних.

Місія FIVE GROUP: забезпечення клієнтів Полтавської та Харківської області надійним, якісним і зручним пакетом комунікаційних послуг. Компанія постійно розвивається, розширюючи зону покриття.

Переваги FIVE GROUP: Високоякісне обслуговування абонентів, оптимальне співвідношення ціни і якості, наявність гнучких тарифів для кожного споживача. У своїй діяльності компанія застосовує власну та партнерську оптоволоконну мережу, яка забезпечує доступом до високошвидкісного Інтернету, миттєве завантаження та стабільну, стійку швидкість. Всі безлімітні пакети відповідають зазначеної швидкості і не мають прихованих обмежень.

Технологія FIVE GROUP забезпечує:

  • Стабільною швидкістю з'єднання для кінцевого користувача
  • Високошвидкісною мережею, що об'єднує райони і користувачів, які проживають в приватних секторах області
  • Максимальною надійністю і працездатністю мережі навіть при частковому пошкодженні або знеструмленні окремих ділянок
  • Локальну мережу, яка працює на максимальній швидкості
  • Незалежність від телефонних ліній.

Тарифна політика FIVE GROUP: Компанія стежить за ситуацією на комунікаційному ринку, використовує передові технологічні рішення, що дозволяє пропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні тарифні плани і найвищу якість послуг.

Гордість FIVE GROUP: Високий рівень послуг, постійний розвиток і чесне ставлення компанії до своєї роботи і клієнтам допомогли компанії стати лідером галузі на національному рівні в 2015 р, а також отримати нагороду «Гордість країни».

Новини та Акції
FIVE GROUP стала лідером галузі в 2015 році

30-12-2015

Результати нашої праці були оцінені в рамках участі компанії в Національному бізнес-рейтингу. FIVE GROUP отримала почесну нагороду «Лідер галузі... Детальніше

Увага! Зміна номеру техпідтримки

30-12-2015

Компанія FIVE GROUP стала ще доступнішою для своїх клієнтів. Ми змінили номер телефону служби підтримки Детальніше

У компанії FIVE GROUP новий сайт!

30-12-2015

Ми піклуємося про кожного клієнта, тому при створенні нового сайту прагнули надати для вас максимальну інформацію про нашу компанію, тарифи, покритті ... Детальніше

Сплачуйте послуги за допомогою Приват 24

30-12-2015

Будь-які фінансові операції будуть доступні Вам з мобільного – комфортно! Приват24 працює без вихідних і перерв.  Детальніше